cashback

Visos prekės

Automobilio stiklų ploviklio koncentratas tinkamas naudoti visais metų laikais. Lengvai nuvalo riebalinę plėvelę, purvą, druskas ir kitus nešvarumus. Nekenkia automobilio dažams, lako dangoms, guminėms bei plastikinėms detalėms. Skirtas pilti į stiklo valytuvų bakelį. Priklausomai nuo aplinkos temperatūros atskiesti vandeniu.

 

Užšalimo temperatūra -27°C -13°C -8°C
Koncentratas/Vanduo 1/1 1/2 1/3
€2.90

Su dviguba apsauga nuo karieso ir dantenų uždegimo. Aktyvusis kompleksas, susidedantis iš natrio fluorido ir ksilito yra ypač efektyvus gydant dantenų uždegimą ir kovojant su bakterijomis, sukeliančiomis ėduonį. Reguliariai valant šia dantų pasta galima išvengti dantų problemų, tokių kaip apnašos ir dantenų ligos. Natrio fluorido kiekis 900 ppm.

€2.20

Savybės: Dujų lygio rodiklis, reguliuojamas liepsnos dydis, daugkartinio dujų pripildymo ventilis. Pildyti butano dujomis. Laikant vertikalioje pozicijoje įspausti talpyklą su dujomis į rezervuaro ventilį.

€1.30

Žibintuvėlis : 1 W ; Darbo lempa : 10 SMD LED; Įmontuotas akumuliatorius mAh; Pakrovimo trukmė : 8 valandos. Pakrauti visuomet išjungimo pozicijoje.

 

€4.00

KONCENTRUOTAS (1 x 10) visų tipų plaukams. Švelniai pašalinantis nešvarumus, priemonių liekanas. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens. Tinka profesionaliam naudojimui, kirpykloms.

€17.00 €26.90

Plaukus drėkinantis šampūnas. Akimirksniu suteikia plaukams gyvybės ir energijos, bei padaro juos minkštus ir paklusnius. Šampūnas sukurtas naudojant Fibre Gloss technologiją, kurią sudaro abrikosų aliejus ir glicerinas. Tinka riebiai galvos odai. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens.

€17.00 €26.90

Klijai, skirti pelėms, žiurkėms ir vabzdžiams gaudyti.

€3.00

Puikiai pašalina bet kokius pridegusius nešvarumus ir riebalus. Orkaitė spindi švara. Sudėtyje nėra toksiškų garų, kurie yra daugelyje orkaičių valiklių. Gaivaus citrinų kvapo.

€2.10

Su vitaminu F. Malonaus kvapo. Švelnus, nedirgina odos ir akių. Tinka naudoti kiekvieną dieną. Skirtas tik išoriniam naudojimui. Galiojimo laikas iki 06.2021.

€1.30

Dujos skirtos įvairių modelių žiebtuvėliams ir degikliams užpildyti. Komplekte yra keturių tipų perėjimai. Galiojimas neterminuotas. Sudėtis : izobutanas, UN 1950. Pyldyti vertikalioje padėtyje.

€0.90

Universalūs, vandeniui atsparūs. Tinka klijuoti metalą, porcelianą, keramiką, stiklą, plastmasę, gumą, odą, medį, kamštį, fanerą ir kitas medžiagas.

Naudojimas: nuimti dangtelį, pradurti dangteliu membraną. Ant nuvalyto ir nuriebalinto paviršiaus užtepkite klijus plonu sluoksniu ant abiejų klijuojamų paviršių, palaikyti 5 - 10 min. stipriai suspausti keletą sekundžių. Maksimalus stiprumas po 24 val.

€0.50
Rašyk
Skambink