• Effect  INSEKTICIDINIAI SKRUZDĖLIŲ MILTELIAI 300 g
Populiari

Prekės kodas: EISM0300

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Unichem d.o.o.

€4.05

Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvenamosios, komunalinės, ūkinės, gyvulių auginimo paskirties pastatuose ir aplink juos, atliekų kaupimo ir šalinimo vietose.

Naudojimas:  skruzdėlėms ir kitiems ropojantiems vabzdžiams naikinti ištirpinkite miltelius vandenyje santykiu 1:2, tirpalą teptuku patepkite vabzdžių susitelkimo vietose ir (ar) ant jų takų; po mėnesio patepkite dar kartą.

Apsaugai nuo vabzdžių patekimo į patalpas ištirpinkite miltelius vandenyje santykiu 1:10, tirpalu apipurkškite išorines pastato dalis (pamatus, durų staktas, langų rėmus ir pan.) arba mažą kiekį pabarstykite aplink pastatus ant skruzdėlių takų.
Negyvenamosiose patalpose arba kai vabzdžių labai daug, ant popierinių padėkliukų užberkite 10-20 g miltelių ir išdėliokite patalpose vabzdžių susitelkimo vietose.

Skruzdėlėms naikinti naudokite kaip skystą jauką: ištirpinkite miltelius šiltame vandenyje santykiu 1:3; gautą tirpalą supilkite į žemą plokščią indelį, į kurį lengvai galėtų patekti skruzdėlės. Jauką išdėliokite ant skruzdėlių takų. Indelius su jauku apsaugokite  nuo naminių gyvūnų ir kitų nekontroliuojamų vabzdžių.

Insekticidas (18 tipo biocidas).  

Rašyk
Skambink