• Frosch skalbimo milteliai su granatais spalvotiems drabužiams 1,35kg
Populiari

Prekės kodas: FGBW7200

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Erdal & Rex GmbH (Vokietija)

€5.69

Tinka visiems spalvotiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką, skalbti. Formulė su granatų ekstraktu tausoja audinio pluoštą ir užtikrina skalbinių minkštumą, nepriekaištingą švarą ir malonų pojūtį dėvint. Ypatinga ilgalaikė spalvų apsauga papildomai saugo nuo spalvų išblukimo ir pakitimo. Be pridėtų dažiklių ir konservantų. Gerai skalbia esant 30–60° C temperatūrai. Praktiška, uždaroma, aplinką tausojanti kartoninė pakuotė su dozavimo snapeliu, pagaminta iš 80 % perdirbto popieriaus · Galima perdirbti.
NAUDOJIMAS
Prieš skalbdami visada rūšiuokite audinius (pvz., pagal spalvą, susitepimo lygį, audinių tipą) ir vadovaukitės gamintojo audinių priežiūros nurodymais. Dozuokite skalbimo miltelius, atsižvelgdami į vandens kietumo ir skalbinių susitepimo lygį. Skalbkite tik visiškai užpildę skalbimo mašinos būgną.

DĖMESIO!
· Skalbkite naujus ir dažančius audinius atskirai · Esant jautriai ar pažeistai odai, venkite ilgesnio sąlyčio su priemone · Sudedamosios dalys: 15–30 % ceolitų, 5–15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % muilo, fermentų, kvapiųjų medžiagų. Kitos sudedamosios dalys: granatų ekstraktas, karboksimetilceliuliozė (CMC), priemonės nuo rūdžių susidarymo (silikatai), polivinilpirolidonas (PVP).
Dėmesio!
Sukelia smarkų akių sudirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PRARIJUS: išskalaukite burną. NESKATINKITE vėmimo. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plaukite vandeniu kelias minutes. Išimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plaukite akis. Jei akių dirginimas nesiliauja, kreipkitės į gydytoją. Šalinkitetik visiškai ištuštinę turinį / talpyklą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink