cashback

Higiena ir grožis

Asmens higienos ir kosmetinės priemonės.  Priemonės voniai ir dušui, plaukų priežiūrai, veidui, kūnui,rankoms ir kojoms.

Su dviguba apsauga nuo karieso ir dantenų uždegimo. Aktyvusis kompleksas, susidedantis iš natrio fluorido ir ksilito yra ypač efektyvus gydant dantenų uždegimą ir kovojant su bakterijomis, sukeliančiomis ėduonį. Reguliariai valant šia dantų pasta galima išvengti dantų problemų, tokių kaip apnašos ir dantenų ligos. Natrio fluorido kiekis 900 ppm.

€2.20

KONCENTRUOTAS (1 x 10) visų tipų plaukams. Švelniai pašalinantis nešvarumus, priemonių liekanas. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens. Tinka profesionaliam naudojimui, kirpykloms.

€17.00 €26.90

Plaukus drėkinantis šampūnas. Akimirksniu suteikia plaukams gyvybės ir energijos, bei padaro juos minkštus ir paklusnius. Šampūnas sukurtas naudojant Fibre Gloss technologiją, kurią sudaro abrikosų aliejus ir glicerinas. Tinka riebiai galvos odai. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens.

€17.00 €26.90

Su vitaminu F. Malonaus kvapo. Švelnus, nedirgina odos ir akių. Tinka naudoti kiekvieną dieną. Skirtas tik išoriniam naudojimui. Galiojimo laikas iki 06.2021.

€1.30

YPAČ KONCENTRUOTAS
TOKS PAT EFEKTYVUS KAIP GERIAUSIOS ŽINOMOS AGRESYVIOS CHEMINĖS PRIEMONĖS

EcoGreeneueco-labelastmavegan100prcBabyHands

€2.25

Šampūnas silpniems plaukams. Su argininu ir baltymais. Maitina, stiprina ir atkuria silpnus plaukus.

€2.90
Maitina plaukus, stiprina žvilgesį, išlygina odelę, saugo nuo lūžinėjimo šukuojant, dr..
€2.00
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su granatų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&scar..
€2.99
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su alavijų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&scar..
€2.99
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su apelsinų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&sca..
€2.99

Su keramidu ir keratino kompleksu, intensyviai sustiprina plaukus, suteikia jiems iki 10 x daugiau stiprumo. Ženkliai sumažina plaukų lūžinėjimą ir, prasiskverbdami giliai į jų vidų, atkuria jų struktūrą ląstelių lygmenyje - kiekvieną sluoksnį, iki pat galiukų.

€4.30

Sausų, pažeistų plaukų šampūnas su vitaminu E. Drėkina, maitina išsausėjusius plaukus. Atstato plaukus po karštų formavimo priemonių. Tinka kasdieniniam naudojimui.

€3.50 €4.35
Rašyk
Skambink