cashback

Visos prekės

Efektyvus insekticidas skirtas kontroliuoti visų rūšių vabzdžius, turintis staigų ir ilgą lai..
€3.48 €3.87
Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvenamosios, komunalinės, ūkinės, gyvulių auginim..
€4.05

GOLD Silk Drops plaukų šilkas suteikia plaukams lankstumo ir neįtikėtino žvilgesio. Tinka visų tipų plaukams. Su pantenoliu. Atkuria plauko struktūrą, drėkina, suteikia blizgesio. Apsaugo nuo UV spindulių, karščio (tiesinimo ar džiovinimo metu) Naudojimas : Purkškite ant drėgnų arba šlapių plaukų. Iššukuokite. Norėdami didesnės apimties – džiovinkite džiovintuvu.

€16.00

Drėgnos servetėlės namams ir kelionėms. Servetėlės negalima naudoti asmeninei higienai ir jautriems paviršiams, pvz. linoleumui, plazminiams ekranams ir pan. Prieš naudodami patikrinkite nedideliame mažai matomame plote. Neduokite vaikams į rankas. Patekus į akis nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Po servetėlių naudojimo nusiplaukite rankas. Naudotą servetėlę galima išmesti į įprastas atliekas

€1.10
Efektyviai nuvalo riebalus ir pridegusį maistą. Tinka valyti visai orkaitei, įskaitant ir orkaitės d..
€3.99

Pašalina riebalus, pirštų antspaudus ir vandems žymes. Nepalieka dryžių, paviršiams suteikia spindesį. puikiai valo poliruotus paviršius. Gaivaus šaltinio kvapo. Tinka poliruotų, šlifuotų, nerūdyjančio plieno paviršių (šaldytuvų, gartraukių, apsauginių sienelių) valymui. Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją.

€2.44
Glotnina plaukų paviršių ir suteikia daugiau elastingumo, plaukai tampa švelnūs, neaps..
€2.20

Skirtas naudoti kartu su skystu skalbikliu. Tinka visų pluoštų audiniams ir visoms vandens temperatūroms.

€3.50

Kūno sviestas Derma V10. Padeda palaikyti natūralią odos struktūrą, drėgmę. Saugo nuo išsausėjimo, chloruoto ir sūraus vandens.

€3.50
Specialioji priežiūra. Raukšlių gylio sumažinimas ir optimalus aprūpinimas drėgme. Tinka visi..
€12.00

Lacura restruktūrizuojantis veido ir kaklo serumas brandžiai odai, dvigubas anti senėjimo kompleksas iš sojų, žiedų nektaro, makadamijos riešutų aliejaus ir hialurono rūgšties. Veiksmingas ir intensyvus regeneruojantis serumas patikimai restruktūrizuoja odą.

€8.00
Dėl puikių anglies absorbcinių savybių ši specialiai sukurta dantų pasta padeda kovoti su blo..
€2.95
Rašyk
Skambink