cashback

Prekių paieška -

Indų ploviklis 3 in 1 akinantis švarumas ir blizgesys, stiprus nuriebalintojas, ph neutralus, augalinės kilmės tensidai, dermatologų patvirtintas.

€2.30

Indų ploviklis 3 in 1 akinantis švarumas ir blizgesys, stiprus nuriebalintojas, ph neutralus, augalinės kilmės tensidai, dermatologų patvirtintas.

€2.30
Maitina plaukus, stiprina žvilgesį, išlygina odelę, saugo nuo lūžinėjimo šukuojant, dr..
€2.00
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su granatų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&scar..
€2.99
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su alavijų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&scar..
€2.99
Švelni 5,5 pH odai neutrali formulė su apelsinų ekstraktu valo ir rūpinasi oda. Dėl kruop&sca..
€2.99

Su keramidu ir keratino kompleksu, intensyviai sustiprina plaukus, suteikia jiems iki 10 x daugiau stiprumo. Ženkliai sumažina plaukų lūžinėjimą ir, prasiskverbdami giliai į jų vidų, atkuria jų struktūrą ląstelių lygmenyje - kiekvieną sluoksnį, iki pat galiukų.

€4.30

Flower Shop baldų valiklis-polirolis, turi antistatinį poveikį dulkėms

€1.20

Efektyvus dėmių valiklis, kuris iškelia į paviršių nešvarumus ir juos pašalina, nepakenkdamas audiniams. Idealiai tinka išsiliejusiems skysčiams ir kitoms dėmėms šalinti iš tokių sunkiai valomų paviršių kaip kilimai, užuolaidos ir kėdės. Efektyviai neutralizuoja nemalonius kvapus. Nekenkia vilnoniams ir sintetiniams audiniams. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

€2.30

Sausų, pažeistų plaukų šampūnas su vitaminu E. Drėkina, maitina išsausėjusius plaukus. Atstato plaukus po karštų formavimo priemonių. Tinka kasdieniniam naudojimui.

€3.50 €4.35

Šis šampūnas tinka visų tipų plaukams. Sudėtyje esantis agano aliejaus ekstraktas maitina ir drėkina plaukus, neleidžia jiems išsausėti. Atkuria plaukų drėgmės pusiausvyrą. Plaukai tampa švelnūs, minkšti, lengvai šukuojami ir nuostabiai žvilgantys.

€2.40

Koncentruotas skalbimo gelis jautriems subalansuotas alergiškiems bei jautrią odą turintiems žmonėms, taip pat puikiai tinka kūdikių rūbeliams skalbti. Pritaikytas baltų ir spalvotų audinių skalbimui – tiek visų tipų skalbimo mašinoms, tiek rankomis.  Apsaugo audinių spalvas nuo išblukimo, taip pat skalbimo mašinas nuo kalkių susidarymo.

Produktas pagamintas iš sertifikuotų, saugių žmogui ir aplinkai žaliavų. Sudėtyje nėra fosfatų ir kitų kenksmingų ingredientų. Skalbiklyje esantys natūralios kilmės komponentai puikiai išplauna įvairias dėmes. Skalbiklis yra be kvapo.

€4.00
Rašyk
Skambink