• Mauzer pasta, 150 g
Populiari

Prekės kodas: MKDS0372

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: PelGar International Limited (Jungtinė Karalystė)

€1.89

Paruoštas naudoti masalas pelių ir žiurkių skaičiui kontroliuoti, skirtas naudoti viduje ir aplink pastatus nesugadinamose ir saugiose masalo dėžutėse. Jei vieta drėgna, naudojimui rinkitės MAUZER pastą, jei sausa - MAUZER grūdus.

VEIKIMAS

Paragavę nuodų, graužikai nugaišta po 4-6 parų. Jie nepadvesia kur nors neprieinamose žmogui vietose, nes nuodai veikia taip, kad graužikų viduje prasideda vidinis kraujavimas, gaminasi anglies dioksidas ir ima trūkti deguonies. Todėl žiurkės ar pelės eina į atvirą patalpos vietą, arba sprunka lauk. Jei graužikai nors kartą paragavo nuodų, antrą kartą ėsti nebereikės - nuodai suveiks nuo vienkartinės dozės. Graužikai turi gerą uoslę, todėl MAUZER pasta jas labai vilioja - kvepia vanile, sausainiais.

NAUDOJIMAS

  • Graužikų masalą būtina įdėti į saugias masalui skirtas talpinti dėžutes. Negalima atidaryti maišelių, kuriuose yra masalas.
  • Jei įmanoma masalo dėžutes pritvirtinkite prie žemės ar kitų statinių. Išdėliokite masalo dėžutes su pasta tokiose vietose, kad nepasiektų vaikai, paukščiai, naminiai gyvūnai, gyvuliai ar kiti gyvūnai.
  • Įrenkite masalo vietas atokiau nuo maisto, ėdesio, gėralo ar šėrimo vietų, taip pat atokiau nuo visų su šiomis vietomis susijusių reikmenų ar paviršių. Jei norite įrengi masalo vietą šalia vandens drenažo sistemos, įsitikinkite, kad bus išvengta masalo ir vandens kontakto.

Kontroliuojamas organizmas

Paplitimo lygis

Masalo paskirstymas dėžutėse

Naudojimo nurodymai

Pilkosios žiurkės

Mažas

6-10 pastos pakelių kas 10 metrų

Masalo dėžutės turėtų būti tikrinamos tik 5–7 dienos po to, kai padedamas masalas, o vėliau

ne rečiau kaip kartą per savaitę, patikrinant, ar yra masalo, ar masalo dėžutės nepažeistos, bei surenkant kritusius graužikus. Papildykite dėžutes masalu, jei reikia. Jei masalo dėžutėje esantį masalą sugadino vanduo ar purvas, pakeiskite jį nauju.

Didelis

6-10 pastos pakelių kas 5 metrus

Naminės pelės

Mažas

1-2 pastos pakeliai kas 5 metrus

Masalo dėžutės turėtų būti tikrinamos tik 2 – 3 dienos po to, kai padedamas masalas, o vėliau

ne rečiau kaip kartą per savaitę, patikrinant, ar yra masalo, ar masalo dėžutės nepažeistos, bei surenkant kritusius graužikus. Papildykite

dėžutes masalu, jei reikia

Didelis

1-2 pastos pakeliai kas 2 metrus

Tikrindami masalo dėžutes, suraskite ir pašalinkite kritusius graužikus. Pašalinkite kritusius graužikus laikantis LR Atliekų tvarkymo įstatymo ir kitų teisės aktų.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink