• ASTONISH Koncentruota valymo priemonė Exotic Orchid 500ml
Populiari

Prekės kodas: EOCD2145

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: The London Oil Refining Company Ltd., Astonish House

€4.80

Tai ypač koncentruota valymo priemonė universalaus naudojimo, net ir naudodami nedidelį produkto kiekį galite atlikti daugybę valymo darbų! Pateikiame keletą puikių būdų, kaip su Astonish pagalba išvalyti savo namus.
• Atnaujinkite grindis. Praskieskite 4 kamštelius skysčio su 2,4 litro karšto vandens ir valykite grindis su grindų šluoste - grindys bus nepriekaištingai švarios.
• Pasirūpinkite šiukšliadėžėmis. Ištuštinkite savo šiukšliadėžę ir įdėkite į vonelę. Pripilkite karšto vandens ir pora kamštelių Astonish priemonės. Palikite pamirkti. Vėliau vandenį išpilkite, perskalaukite bei sausai iššluostykite ir džiaukitės talpa, kurioje nebeliko nemalonaus kvapo. Rezultatas puikus!
• Išplaukite šluostes. Šluostėse ir kempinėse slepiasi daugybė nešvarumų, norėdami kad jie nepasklistų ant jūsų valomų paviršių turite tinkamai jas išplauti. Pripilkite kriauklę karšto vandens ir įpilkite kamštelį Astonish. Šluostės ir kempinės taps ne tik švarios, bet ir malonaus kvapo, o jūsų kambarys prisipildys mėgstamu Astonish kvapu. Puiku!
• Pasirūpinkite savo šaldytuvu. Naudokite gerai praskiestą Astonish tirpalą ir kruopščiai iššluostykite šaldytuvo vidų, tam kad atsikratytumėte nemalonaus kvapo. Tačiau nenaudokite per daug koncentrato, nes niekas nenori, kad sviesto skonis būtų, kaip mėgstamas Astonish aromatas.

Prieš naudojimą perskaitykite etiketę !

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink