• RINGUVA Plius 3 in 1, universalus skystas skalbiklis, 1000 ml
Naujiena

Prekės kodas: RSMD1000

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: AB Naujoji Ringuva

Skystas skalbiklis, minkštiklis ir dėmių valiklis 3in1 gaminamas iš natūralaus skysto kalio muilo. Su natūraliu priedu – tulžimi, kuris pagerina skalbimo efektą, palengvina dėmių pašalinimą iš audinio. Efektyviai skalbia, valo įvairių rūšių dėmes, minkština audinį, nekenkia audinio kokybei. Nėra alergizuojančių kvapų, chloro, tirpiklių, dažiklių.

€3.50

RINGUVA PLIUS 3in1 skalbiklis, dėmių valiklis ir audinių minkštiklis – tikra revoliucija skalbimo priemonių rinkoje. Šis skalbiklis efektyviai skalbia, minkština audinį ir valo sunkiai įveikiamas baltyminės bei riebalinės kilmės dėmes. Visa jo paslaptis glūdi unikalioje, visiškai natūralioje ir ekologiškoje sudėtyje. Jei daugelio rinkoje esančių skalbimo priemonių pagrindą sudaro cheminės aktyvios paviršiaus medžiagos, tai RINGUVA PLIUS linijos skalbiklių pagrindą  sudaro natūralus kalio muilas, gaminamas iš saulėgrąžų aliejaus, kuris puikiai šalina nešvarumus iš visų rūšių audinių.  Be to, į šio skalbiklio sudėtį įeina ir tulžis – nepamainomas pagalbininkas, dėmių šalinimo procese. Tulžyje esančios aktyvios rūgštys suskaido dėmes į smulkias daleles ir puikiai jas išvalo, tačiau nekenkia audiniui ir jo neblukina.

Be dirgiklių

Skalbiklio sudėtyje nėra alergizuojančių kvapų, chloro, tirpiklių ar dažiklių, todėl jį galima naudoti ne tik skalbiant skalbimo mašinomis, bet ir rankomis. Jis nesausina ir nealergizuoja rankų odos, yra malonaus kvapo, tačiau kvepalų sudėtyje nėra alergenų, kurie dirgintų kvėpavimo takus.

Efektyvus

RINGUVA PLIUS 3in1 yra biologiškai skaidus, todėl nekenkia žmogui ir aplinkai. Tai efektyvi, saugi ir ekonomiška priemonė (1 l  pakuotės užtenka 20 skalbimų), kurią galima naudoti kasdien.

Rašyk
Skambink