cashback

Prekės su nuolaida

Tinka visiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką. Produkto sudėtyje yra alavijo ekst..
€1.60 €2.79
Puikiai valo purvą ir nešvarumus. Suteikia ilgai išliekantį gaivų citrinų kvapą. Pa..
€1.00 €1.50

EcoGreeneueco-labelastmaBioEnzimaticvegan100prcBabyHands

  • Be fosfatų ir formaldehidų, pagamintos iš augalų ir mineralų išgautų sudedamųjų dalių.
  • Nepalieka bjauraus cheminio kvapo ir dezinfekavimo priemonių likučių ant indų ir indaplovėje.
  • Greitai ir lengvai pašalina riebalus ir įsisenėjusius nešvarumus; indai bus girgždančiai švarūs.
  • Rekomenduojama alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms.
€6.75 €7.85
Skalbimo ir valymo priemonė savo sudėtimi labai artima gabaliniam ūkiškui muilui. Tinka skalb..
€1.70 €1.90
Rorax Abfluss-Reiniger . Stiprus valiklis nutekamųjų vamzdžių valymui. Puikiai išvalo ne..
€3.50 €5.79
pastebimai sustiprina plaukus suteikia tvirtumo plauko struktūrai švelnus galvos odai ..
€2.20 €2.60

Plaukus drėkinantis šampūnas. Akimirksniu suteikia plaukams gyvybės ir energijos, bei padaro juos minkštus ir paklusnius. Šampūnas sukurtas naudojant Fibre Gloss technologiją, kurią sudaro abrikosų aliejus ir glicerinas. Tinka riebiai galvos odai. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens.

€17.00 €26.90

KONCENTRUOTAS (1 x 10) visų tipų plaukams. Švelniai pašalinantis nešvarumus, priemonių liekanas. Užtenka tik lašiuko priemonės su gausesniu kiekiu vandens. Tinka profesionaliam naudojimui, kirpykloms.

€17.00 €26.90
Plaukų kaukė su argano aliejumi ir taukmedžio sviestu. Suteikia ilgalaikį plaukų drėkinimą, maitina ..
€10.00 €14.00

Keralock šampūnas suteikiantis plaukui apimties su alumi ir vitaminu B. Kruopščiai ir efektyviai išplauna plaukus ir galvos odą. Speciali bedruskė formulė stiprina ploną plauką nuo šaknų iki galiukų, matina ir atnaujina plauko struktūrą. Plaukas įgauna sveiko blizgesio, apimties ir gyvybingumo. Šampūnas skirtas kasdieniam naudojimui. Naudojimas: tolygiai padalinti šampūno putas per plauko ilgį, lengvai įmasažuoti, leisti suveikti apie 2 min. ir išskalauti.

€2.20 €3.90

Keralock šampūnas nuo pleiskanų riebiai odai. Šis specialus šampūnas rekomenduojamas galvos odai plauti ir prižiūrėti, jei yra riebių pleiskanų, ramina sudirgusią galvos odą, padeda atstatyti apsaugines odos funkcijas, drėgmės balansą bei regeneruoja plaukus. Išskirtinė ir vertinga formulė su natūralia bio siera išgauta iš jūrinio skalūno aliejaus. Šampūnas skirtas visiems plaukų tipams kasdieniam naudojimui. Naudojimas: tolygiai padalinti šampūno putas per plauko ilgį, lengvai įmasažuoti, leisti suveikti apie 2 min. ir išskalauti.

€2.20 €3.90

Keralock šampūnas dažytiems plaukams su UV apsauga, migdolų proteinais, drėkinamuoju kompleksu, provitaminu B5 ir pantenoliu. Giliai maitina ir atstato plauko struktūrą, suteikia spalvai ryškumo, sveiko blizgesio ir gyvybingumo. Šampūnas skirtas visiems plaukų tipams kasdieniam naudojimui. Naudojimas: tolygiai padalinti šampūno putas per plauko ilgį, lengvai įmasažuoti, leisti suveikti apie 2 min. ir išskalauti.

€2.20 €3.90
Rašyk
Skambink